Bezplatné vytěžování a mapování procesů.
Kdykoli proveďte upgrade na APUtime EMS Suite.

Kolik pracovníků máte?

Pracovník plní svůj seznam úkolů. Může vytvořit úkoly do projektů, na kterých pracuje.

Kolik manažerů je řídí?

Manažer vytváří projekty, procesy i úkoly. Kontroluje průběh práce a sleduje vytíženost.

Zjistit cenu a úsporu

APUtime EMS Suite

Pracovník
0
0y
/ měsíc
Manažer
0
0y
/ měsíc
Úložiště 1 GB/uživatel
Zdarma
0
0
/ měsíc
Začněte ZDARMA
Zkušební doba je velmi individuální. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a spokojenost zákazníků.

Vaše úspora

0

Mzda pracovníka

Jaká je průměrná měsíční mzda vašich pracovníků?
0

Mzda manažera

Jaká je průměrná měsíční mzda vašich pracovníků?
0
 ročně
Výpočet je založen na základě průměrných časových úspor dosažených u zaměstnanců a manažerů po implementaci ApuTime
Zobrazit úspory času

Šetřím čas celému týmu

Úspora času
Úspora nákladů
Pracovník
Manažer
+2,6 hodiny denně
50 min
Úspora
na prioritizaci
1 hod
Úspora na komunikaci
45 min
Úspora na reportingu

Nedělejte si starosti s implementací

Online poradenství, optimalizace procesů

1 921 Kč/hod bez DPH
Zoom, Meet, Skype, Teams
Provedeme vás tvorbou procesů, pomůžeme s jejich optimalizací a nasazením do praxe. Empatický přístup našeho zkušeného týmu vás nadchne. Online konzultace.
Mapování procesů (BPMN) podle ISO / IEC 19510: 2013 s APUtime

Mapování procesů (BPMN) podle ISO / IEC 19510: 2013

15 089 Kč/den bez DPH
Na klíč
Provedeme vás tvorbou procesů, pomůžeme s jejich optimalizací a nasazením do praxe. Empatický přístup našeho zkušeného týmu vás nadchne. Online konzultace.

I tady už mám projekty na starosti

Korporátní klienti

Inženýrské a energetické služby

Mediální a marketingové agentury

A mnoho dalších...

Co zákazníci říkají

10
Zaškolení projektového manažera by bylo extrémně finančně náročné, protože on vám tu práci nedělá a vy ho zaškolujete a nedejbože, když se rozhodne třeba po půl roce odejít. To jsme si řekli, že touhle cestou se vůbec ani nechceme zkoušet vydávat. Když si promítnu plat tohoto projekťáka, plus nějaké zaškolení, mínus můj čas, který jsem tomu věnoval, tak stoprocentně jsme v mínusu. APUtime nám rozhodně ušetřil spoustu času i peněz.
10
Najednou vedení celé firmy padlo na mě, kdy jsem ke své práci a k svým zákazníkům musela ještě přijmout zákazníky od mého muže, protože on je majitel firmy, plus jeho práci včetně banky, kompletní administrativy, účetnictví, ekonomického plánování.Potřebovala jsem vedle sebe něco, někoho, nějakou energii, která mi pomůže vést tu společnost. Byl to přesně ten moment, kdy jsem potřebovala vedle sebe kámoše, parťáka, ředitele, projekťáka a plánovače práce. A tohle vše mi splnil APUtime, úplně do posledního detailu.
10
Pro ApuTime jsme se rozhodli po devítiměsíčním testování všech dostupných nástrojů na organizaci času. Při objemu práce, kterou potřebujeme zvládnout v poměrně malém týmu, zabírala organizace příliš velkou část naší kapacity. Asistent nám při jakékoliv změně plán přizpůsobí, aniž bychom si museli telefonovat nebo psát. Vždy máme připravený seznam úkolů s nejvyšší prioritou. Šetří to spoustu času i energie. Pomohl i osobní přistup lidí z ApuTime, kteří s námi byli připraveni uvažovat o ideálním používání asistenta v našem oboru.
10
Nemáme problémy s efektivitou zaměstnanců - v tomto ohledu by nám řada běžných komerčních firem mohla asi závidět. Řešíme naši schopnost rychle a co nejméně komplikovaně reagovat na neustále se měnící situaci. Dá se říci, že primární motivací k automatizaci procesů a řízení času pomocí AI je stoupající únava a obava z vyhoření klíčových zaměstnanců.
9
V roce 2020 prošla společnost Prezza kompletní transformací. APUtime se stal její důležitou součástí. Definovali jsme v něm a nadále udržujeme všechny procesy, od náboru zaměstnanců, přes vytváření, správu a vyhodnocování kampaní. Umožňuje nám rychle a efektivně růst.
10
Běžně řídíme až třicet projektů najednou. Na každém z nich spolupracuje pět až deset našich specialistů. Máme obrovskou zodpovědnost. Díky APUtime víme v každém okamžiku o všech změnách: co je dokončeno, u kterých termínů hrozí zpoždění, kde je třeba doplnit zdroje. Zvládali jsme to i předtím, ale teď nás to stojí desetinu úsilí.
9
Lidé v byznysu jsou zvyklí komunikovat elektronicky, vlastními systémy. Automaticky se očekává, že i advokát jim bude k dispozici digitálně, kdykoliv a odkudkoliv.
10
S APUtime jsme přehledně a graficky zmapovali procesy v naší instituci a vytvořili procesní banku. Spolupráce s konzultantem APUTime přinesla nejen komplexní přehled o provázanosti jednotlivých procesů, ale i představu o další možné optimalizaci a přizpůsobení každodennímu provozu fakulty. APUtime nám umožní procesně i projektově řídit celou organizaci jednoduše a vždy optimální cestou.
9
ApuTime je víc než jen nástroj na řízení projektů. Je to intuitivní způsob řízení firmy.
10
Svou práci dělám tak, abych se za ni nestyděl. APUtime ve spolupráci s Raynetem tvoří perfektní digitální zázemí pro práci pro mé klienty. Papírové poznámky patří do minulého století.
10
Lidi nedokážou dlouhodobě naplno pracovat víc než 12 hodin denně. Jsou unavení, ztrácejí pozornost a kvalita jde strašně dolů. Potřebujeme jejich čas v práci zefektivnit tak, aby to, co je třeba, stihli v normální pracovní době a pak si šli odpočinout. S APUtime to jde.
10
Zatímco v běžné výrobní praxi je zcela běžné popsat a vyčíslit ztráty, s časovými ztrátami při práci techniků a manažerů je to jinak. S těmi podniky zatím příliš neumějí pracovat. Po nasazení APUtime je přesně vidět, kdo opravdu dělá a kdo se veze. Manažeři si budou mnout ruce nad perfektním hlídáním efektivity a některým zaměstnancům bude vyskakovat pot na čele.