Případové studie

Totálně efektivní finanční poradce

Finanční služby
Daniel Mozga poskytuje privátní audit a správu financí podnikatelům i domácnostem. S obchodními případy rostly i nároky na organizaci práce a materiálů. Papírové poznámky nebyly nikdy k dispozici tam, kde je Daniel potřeboval.
3
 zaměstnanci
40
+
projekty
10
Svou práci dělám tak, abych se za ni nestyděl. APUtime ve spolupráci s Raynetem tvoří perfektní digitální zázemí pro práci pro mé klienty. Papírové poznámky patří do minulého století.

Před implementací

Před 12 lety Danielovi po úrazu při sportu pojišťovna vyplatila jen polovinu pojistného plnění. Nedal se a druhou polovinu nakonec získal. Když o úspěšné akci vyprávěl kolegům a známým, zjistil, že poradit a pomoci v podobných situacích potřebuje každý druhý. A odtud už byl jen krůček k založení vlastní firmy.

Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Spokojení klienti přiváděli další a další. Jak obchodních případů přibývalo, rostly nároky na organizaci práce a materiálů. Papírové poznámky nebyly nikdy k dispozici přesně tam, kde je Daniel potřeboval.

S APUtime

Digitalizace byla neodvratným krokem. Nasazení ApuTime spolu s CRM nástrojem Raynet se ukázalo jako ideální řešení pro tento typ podnikání. Evidence obchodních případů, detailní plánování, pohodlné sledování všech aktivit a dostupnost všech materiálů online – včetně mobilního telefonu – způsobila ve firmě doslova revoluci.

Výsledkem je markantní zvýšení efektivity práce, eliminace chyb a výrazně větší komfort pro zákazníky.

Raketový růst
Větší efektivita
Více smluv
Totálně efektivní finanční poradce

Krok za krokem

 1. Zadání nového klienta do CRM systému Raynet
 2. Automatické zadání nové zakázky v ApuTime
 3. Vytvoření pracovního plánu.
  Během pár vteřin je připraven harmonogram prací na zakázce, a asistent distribuuje úkoly podle jejich priorit a volné kapacity řešitelům.  
 4. Práce na projektu
  Zaměstnancům se postupně objevují úkoly z jednotlivých zakázek, které je třeba splnit. Priority přiděluje asistent, nad kterým dohlíží Daniel. Jakmile řešitel potvrdí dokončení úkolu, aktivují se úkoly navazující. Případné komplikace se projevují okamžitě a mohou být okamžitě vyřešeny.
 5. Administrativní
  Všechny dokumenty a poznámky – podle jejich druhu a požadované dostupnosti – jsou součástí CRM systému nebo ApuTime. Daniel i jeho tým se tak k nim dostanou odkudkoliv. A stačí k tomu mobilní telefon.

Integrace

 • CRM - Raynet
 • Kalendář Google / Outlook
 • Disk Google / OneDrive / Dropbox