Poskytovatel – „My“

Společnost ApuTime, s.r.o. (společnost s ručením omezeným), IČ: 06325149, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, sp. 71514 C, (dále pouze  „Poskytovatel“) je poskytovatelem aplikačních služeb, jako je ApuTime.

Shromažďování informací

Shromažďujeme pouze některé osobní údaje, aby naše služby fungovaly optimálně, abychom zlepšovali nepřetržitou péči o naše zákazníky a usnadnili analytiku.

Shromažďujeme vaši e-mailovou adresu, jméno a avatar. Dostáváme informace o vašem chování na našich webových stránkách . 

Všechna uživatelská data bez schválení Zásad o ochraně soukromí jsou definitivně odstraněna a nelze je obnovit.

E-mailová adresa

E-mailová adrese se používá pro autentizaci jako jedinečné přihlašovací údaje pro vaši aplikaci ApuTime. Vaši e-mailovou adresu můžeme použít pro naše marketingové a informační účely, poznámky k vydání nové verze. K tomuto odběru se můžete odhlásit.

E-mailová adresa se také používá ke spárování vašeho účtu se službou péče o zákazníky Intercom (data procesor), aby konverzace byla mnohem vyhovující.

Jméno

Naše aplikace je navržena pro posílení týmové spolupráce a proto je mnohem snadnější a osobnější pracovat s opravdovými jmény vašich kolegů. Vaše jméno můžeme použít také k zosobnění e-mailové komunikace a nových vydání.

Avatar

Avatar lze generovat automaticky. Každý uživatel ApuTime si může zvolit svého avatara, kterým se identifikuje mrknutím oka.

Vaše chování analyzujeme také pomocí našich služeb, abychom je zlepšili a vytvořili pro vás relevantní výstupy. Údaje o tom, co děláte s našimi službami ukládáme ve strojovém formátu a bez osobních údajů.

Třetí strany

Vaše údaje neposkytujeme třetím stranám. Používáme služeb jako Data Processor pro naše soukromé účely. Můžeme použít anonymizované souhrny pro externí účely.

Data Processor

Pro analytiku, zlepšování kvality služeb a marketingové účely používáme datové procesory:  Google Analytics, Intercom, Mailchimp

Správa osobních údajů

Jste oprávněni nás kdykoli zdarma požádat o informace, jaká data ukládáme na help@aputime.com. Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů můžete kdykoliv odvolat kliknutím na „Ne“. Nesouhlasím se službami ApuTime nebo nám napište na help@aputime.com.