Akademie ApuTime 002

26. srpna 2021 ve 14:00
Vybrat jiný termín

Zaregistrujte se na 

Akademie ApuTime 002

Druhý workshop pro všechny aktivní uživatele ApuTime proběhne 26.8.2021 od 14:00. 

V sekci novinek se můžete těšit na vychytanější kreslení projektů a práci s prioritami, která vám ušetří spoustu času a nervů (relativní deadliny, fázování, pevné datum úkolu aj). Zastavíme se u nové kalkulačky ceny licencí ApuTime. V praktické části si ukážeme, jaké přehledy a reporty má APU pro majitele firem, manažery a řešitele: co se z nich dá vyčíst na první a na druhý pohled a jak tyto informace obratem využít. Na závěr dáme prostor pro vaše dotazy, nápady, připomínky a přání.


Programem vás povede Petr Juříček, CCO ApuTime.

Vstup jen pro registrované

Tématicky zaměřené workshopy Akademie ApuTime připravujeme pravidelně. Připomene Vám je Váš APU přímo v aplikaci. Workshopy Akademie nejsou určeny pro úplné začátečníky (těm doporučujeme pravidelné úterní Live demo) a podmínkou účasti je aktivní registrace v ApuTime.

Jak dlouho workshop potrvá?

Očekávaná doba trvání workshopu je 1 hodina, v případě velkého množství dotazů se akce může trochu protáhnout, proto je v popisu akce rezerva.

Rezervujte si místo ihned

Děkujeme za registraci na webinář

Informace o konání Vám zašleme na e-mail
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Co je Akademie ApuTime

Tématicky zaměřené webináře a online workshopy Akademie ApuTime budeme připravovat pravidelně. Zaměříme se na nich na dynamické procesní řízení – tedy rychlé a maximálně efektivní způsoby, jak s pomocí ApuTime udržet vysoké procesní standardy bez hromad šanonů. Na případových studiích si ukážeme, jak vašeho APU vytěžit na maximum. Nechte robotickou práci robotům!

Odkaz na webinář a organizační pokyny

Webinář se uskuteční na platformě ZOOM.
Odkaz Vám zašleme po registraci na adresu, kterou při registraci uvedete.

Setkání má znalostně i zkušenostně obohatit všechny zúčastněné a při větším počtu účastníků je velmi obtížné orientovat se ve jménech, prosíme proto, abyste při vstupu do online místnosti zadali své skutečné jméno a ideálně používali kameru.

Z akce budeme pořizovat záznam, který klientům ApuTime zpřístupníme z online úložiště.
Vstupem na akci souhlasíte s pořízením a dalším zpracováním záznamu. Pokud na záznamu být nechcete, kameru nezapínejte.

Těšíme se na setkání!
Celý tým ApuTime

Všechny plánované události
No items found.