Akademie ApuTime 001

29. července 2021 ve 14:00
Vybrat jiný termín

Zaregistrujte se na 

Akademie ApuTime 001

První setkání Akademie ApuTime. Představíme poslední novinky (opakované úkoly, opakované procesy, práci s komentáři na projektech a další). Ukážeme vám, jak ApuTime pomáhá v konkrétní firmě. Připomeneme si osvědčené cesty, jak virtuálního asistenta maximálně vytěžovat. Na závěr dáme prostor pro vaše dotazy, nápady, připomínky a přání. Programem vás povede Petr Juříček, CCO ApuTime.

Vstup jen pro registrované

Webinář bude zpřístupněn pouze předem registrovaným účastníkům. Druhou podmínkou účasti je aktivní registrace v ApuTime. Upozorňujeme, že akce Akademie jsou určeny pro aktivní uživatele systému, úplným začátečníkům doporučujeme spíše pravidelné úterní Live demo.

Jak dlouho webinář potrvá?

Očekávaná doba trvání webináře je 1 hodina, v případě velkého množství dotazů se akce může trochu protáhnout, proto je v popisu akce rezerva.

Rezervujte si místo ihned

Děkujeme za registraci na webinář

Informace o konání Vám zašleme na e-mail
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Co je Akademie ApuTime

Tématicky zaměřené webináře a online workshopy Akademie ApuTime budeme připravovat pravidelně. Zaměříme se na nich na dynamické procesní řízení – tedy rychlé a maximálně efektivní způsoby, jak s pomocí ApuTime udržet vysoké procesní standardy bez hromad šanonů. Na případových studiích si ukážeme, jak vašeho APU vytěžit na maximum. Nechte robotickou práci robotům!

Odkaz na webinář a organizační pokyny

Webinář se uskuteční na platformě ZOOM.
Odkaz Vám zašleme po registraci na adresu, kterou při registraci uvedete.

Setkání má znalostně i zkušenostně obohatit všechny zúčastněné a při větším počtu účastníků je velmi obtížné orientovat se ve jménech, prosíme proto, abyste při vstupu do online místnosti zadali své skutečné jméno a ideálně používali kameru.

Z akce budeme pořizovat záznam, který klientům ApuTime zpřístupníme z online úložiště.
Vstupem na akci souhlasíte s pořízením a dalším zpracováním záznamu. Pokud na záznamu být nechcete, kameru nezapínejte.

Těšíme se na setkání!
Celý tým ApuTime

Všechny plánované události